Survival - Server


Survival - Jedná se o základní herní mód, ve kterém se hráč snaží přežít v Minecraft světě a k dispozici jsou mu pouze přírodní nástroje – obstarává si jídlo, brání se proti příšerám, staví si dům, či farmaří. Ten náš je obohacený o Economy a Vlastní generaci světa.

Economy - Prodáváš věci co sis nafarmil ze svých farem a pozabíjených mobů. Dostáváš $ které můžeš později směnit za věci co ti chybí a potřebuješ. Nemusíš zůstat jen u prodávání do serverového /shop ale můžeš si vytvořt vlastní warp, na kterém si můžeš provozovat chestshop a prodávat itemy tak aby hráči u tebe koupili lépe než v shopu a ty na tom ještě vyděláš balík.

Vlastní generace světa - Minecraft svět jsi určitě viděl milionkrát, pořád stejná nudná generace světa a přesně to jsme se rozhodli na našem survivalu změnit. Na našem serveru se nachází plugin, který mění generaci světa jako takovou, můžeš najít úplně jinou krajinu i stromy - to dělá zábavnější celou hru. Objevuješ nové a nové biomy a když si myslíš, že už jsi vše objevil, tak najdeš biom, který jsi ještě neviděl.


play.blockuj.cz